Dlaczego biznes Bodyfikacja ??

DATA I CZAS WEBINARU:

30.01.2023 | Godzina 20

Rejestracja Otwarta

30.02.2023

Godzina 20

Rejestracja Otwarta

Dlaczego warto, abyś obejrzał webinar??

BEZPIECZEŃSTWO

Jako prywatny przedsiębiorca nie mogę sobie pozwolić na ryzyko bankructwa, a ten temat dotyczy niestety większości gałęzi biznesu, w którym potrzebne są duże inwestycje i zatrudnianie pracowników.

STYL ŻYCIA

Wybrałem network marketing ze względu na możliwość podniesienia standardu życia, uzyskania rosnących dochodów i realizacji swojej pasji – inspirowania ludzi do zmiany stylu życia ma aktywny i zdrowy, a do tego są potrzebne odpowiednie środki, zarówno finansowe jak i odżywcze, dlatego wybrałem marketing związany z odżywianiem.

SKALOWANIE

W networku mogę skalować swoje dochody w oparciu o statystyki sprzedaży, metody pracy i zainwestowany czas. Kiedyś zarabiałem na dodatkowo a teraz to moje główne źródło dochodów.

Poznajmy się

Nazywam się Kacper Wesołek, jestem przedsiębiorcą, dietetykiem, trenerem, a co najważniejsze fanem zdrowego, aktywnego stylu życia i inspiruje ludzi do pozytywnej zmiany, w drodze do osiągnięcia najlepszej wersji samego siebie. Do tego potrzebne są finanse, czas oraz zdrowie. Mam zespół składający się z fantastycznych ludzi, pełnych pasji, energii i ogromną wizją na lepsze życie, dzielenie się tą pasją oraz tworzenie środowisk w których żyję się lepiej jest naszą misja. Uważam, że szukając możliwości na poprawę kondycji finansowej nie można przejść obojętnie obok możliwości, które daje marketing sieciowy.

Od czego zacząć?

Dołącz do grupy i obejrzyj webinar dotyczący biznesu lub zapraszam do bezpośredniego kontaktu, umówimy się na spotkanie na którym wprowadzę Cię w podstawy oraz przedstawię możliwości pierwszych kroków w kierunku biznesu Bodyfikacji 😉 Dlaczego powinniśmy współpracować ?

Rozwój osobisty

Warto polegać na sprawdzonych rozwiązaniach. Ponad 8 lat zbierałem doświadczenia, aby teraz dzielić się nimi z każdym, kto dostrzega potencjał w marketingu sieciowym. Gdy już zdecydujesz, że chcesz otrzymać profesjonalne wsparcie, to dostaniesz dostęp do przeszkolenie, mój osobisty mentoring i pewność prawidłowego rozwoju.

Metody Pracy

Współczesne zdobycze techniki ułatwiają docieranie do potencjalnych klientów i partnerów biznesowych. Pod tym względem nie zostaję w tyle i chciałbym Ci zaoferować gotową procedurę pracy przy wykorzystaniu platform elektronicznych, mediów społecznościowych i komunikatorów.

Wsparcie społeczności

Równie mocnym punktem mojej propozycji dla Ciebie jest wsparcie silnej społeczności ludzi, którzy kochają swoją pracę i widzą sens w pomaganiu innym. Naszą wizją i misją jest czynić świat zdrowszym i szczęśliwszym osoba po osobie. Wspierające środowisko to klucz do sukcesu, bo otrzymasz energię do działania nawet w chwilach słabości.

"Jeśli nie przygotujesz planu na własne życie, jest duża szansa, że będziesz wykonywać plan kogoś innego. I zgadnij, co ten ktoś mógł Ci zaplanować? Nic wielkiego.“

Jim Rohn

OTRZYMAJ DOSTĘP DO WEBINARU!

WEBINAR

BIZNES

ZACZNIJ Z NAMI BIZNES JUŻ DZIŚ!

ZAREJESTRUJ SIĘ NA WEBINAR!