Dlaczego nasze odżywianie jest aż tak ważne?

DATA I CZAS WEBINARU:

30.01.2023 | Godzina 20

Rejestracja Otwarta

30.02.2023

Godzina 20

Rejestracja Otwarta

Dlaczego warto, abyś obejrzał webinar??

Zdrowie

„Choć zdrowie nie jest na pewno wszystkim, to bez zdrowia wszystko jest niczym” Arthur Schopenhauer
Uważam że każdy z nas ceni sobie zdrowie własne oraz swoich bliskich, dlatego poruszymy temat jak to co jemy wpływa na nasz organizm, dowiesz się czym są podstawowe makro składniki oraz jak wpływają na zdrowie, odporność oraz nasze dobre samopoczucie.

Metabolizm

Jak uzyskać i utrzymać równowagę metaboliczną, a dzięki temu wysoki poziom energii, lepszą wydajność organizmu zarówno w wysiłku fizycznym, jak i mentalnym. Opowiem co zaburza nam w dzisiejszych czasach tą równowagę oraz jakie niesie ze sobą to konsekwencje, dzięki lepszemu zrozumieniu własnego metabolizmu, jesteśmy w stanie podejmować lepsze wybory żywieniowe, dla lepszego zdrowia.

Pewność

Bardziej niż kiedykolwiek mamy dostęp do wiedzy, lecz problemem może być weryfikacja czy dana informacja jest prawdziwa. W szumie nowinek oraz coraz to nowych diet, łatwo zagubić się w tym co faktycznie jest dla nas dobre, a co nie. Dlatego możesz mieć pewność, że wiedza którą przekazuje na webinarze, jest sprawdzona i rzetelna. Potwierdzona przez tytułowanych lekarzy oraz naukowców, poza tym sprawdzona przeze mnie oraz każdego trenera w moim zespołu, czego potwierdzeniem są rezultaty naszych klientów

Poznajmy się

Nazywam się Kacper Wesołek, jestem przedsiębiorcą, dietetykiem, trenerem, a co najważniejsze fanem zdrowego, aktywnego stylu życia i inspiruje ludzi do pozytywnej zmiany, w drodze do osiągnięcia najlepszej wersji samego siebie. Osobiście jestem amatorem sportu kalisteniki, street-liftu oraz trickingu, uwielbiam aktywności fizyczne, podróżowanie, jak i naukę nowych rzeczy. Do tego wszystkiego potrzebne jest zdrowie, odpowiedni poziom energii, jak i pewność że to co robię pozwoli mi być długo aktywnym fizycznie i mentalnie, dzielenie się tą pasją, wiedzą oraz możliwościami jest moją misją.
Uważam że wiedza podstaw żywienia jest fundamentem.

Od czego zacząć?


Dołącz do grupy i obejrzyj webinar dotyczący odżywiania lub zapraszam do bezpośredniego kontaktu, umówimy się na spotkanie na którym wprowadzę Cię w podstawy oraz przedstawię możliwości pierwszych kroków w kierunku Bodyfikacji 😉 Dlaczego powinniśmy współpracować ?

Edukacja żywieniowa

Warto polegać na sprawdzonych rozwiązaniach. Ponad 8 lat zbierałem doświadczenia, aby teraz dzielić się nimi z każdym, kto dostrzega jak ważne jest zbilansowane odżywianie. Gdy już zdecydujesz, że chcesz otrzymać profesjonalne wsparcie, to dostaniesz dostęp do kursu, mój osobisty mentoring i pewność prawidłowego rozwoju.

Metody Pracy

Współczesna technologia pozwala na naukę, prowadzenie bez konieczności opuszczania własnego domu, bądź miejsca w którym aktualnie się znajdujesz, dzięki czemu masz zawsze dostęp do wiedzy oraz narzędzi potrzebnych do zmian, skracając czas rozwoju oraz oszczędzając go. Wystarczy Ci telefon oraz dostęp do internetu.

Wsparcie społeczności

Równie mocnym punktem mojej propozycji dla Ciebie jest wsparcie silnej społeczności ludzi, którzy kochają swoje zdrowie, dobre samopoczucie i widzą sens w w budowaniu wspierającej oraz bardziej świadomej społeczności. Naszą wizją jest globalna społeczność ludzi którzy dbają o swoje zdrowie, a misją czynić świat zdrowszym i szczęśliwszym, osoba po osobie.

"Dbaj o swoje ciało. To jedyne miejsce jakie, masz do życia.“

Jim Rohn

OTRZYMAJ DOSTĘP DO WEBINARU!

WEBINAR

ODŻYWIANIA

ZACZNIJ SWOJĄ PRZEMIANE JUŻ DZIŚ!

ZAREJESTRUJ SIĘ NA WEBINAR!